Her Öğünde Sofranızda!

her Öğünde sofranızda! - svg 3E - Her Öğünde Sofranızda!

Peynirin ustasından 1000 yıldır değişmeyen lezzet Şafak Tulum Peyniri imaj reklamı, geçtiğimiz aylarda tamamlanarak yayınlanmaya başlamıştı. Avrupa’daki Türk vatandaşlara hizmet veren ve bir Enka Food markası olan Şafak Tulum peyniri “Her Öğünde Sofranızda” sloganıyla tulum peynirinin sadece kahvaltıda tüketilebilecek bir besin olmadığını tüketicisine anlatmaya çalışarak farklı bir marka konumlaması yolu izledi. Tutus Media tarafından hazırlanan Şafak Tulum Peyniri’nin yeni imaj reklam filmiyle markanın hikayesi anlatılmaya çalışıldı.

 

 

Şafak Tulum Peyniri’nin şafakla başlayan lezzet hikayesi, yüzyıllardır inanç ve azimle büyütülürken, sevgi ve şefkatle beslenerek özenle büyütüldü. Gelenek ve tecrübeyle birleşen lezzet ustalıkla taçlandırılarak tüketicilerine ulaştırılmaya çalışıldı. İşte bu hikayeden ilham alınarak oluşturulan senaryoyla Şafak Tulum Peyniri imaj reklam filmi ortaya çıkmış oldu.

Çekimleri yaz aylarında Konya’nın Ilgın ilçesinde gerçekleştirilen filmin hazırlık aşaması yaklaşık bir ay sürmüştü. Çekim sonrası hazırlıkların da tamamlanmasıyla reklam ekranlardaki yerini aldı. Şafak Tulum Peyniri imaj reklam filmi reklam duayenleri ve markanın hedef kitlesi tarafından da beğeniyle karşılandı.