Enka Food GmbH

Bir Lezzet Hikayesi!

Enka Food'un Avrupa'da lezzet hikayesinin başlangıcı yıllar öncesine dayanmaktadır. Firmamız, benimsediği kaliteli ve doğal gıda üretme misyonuyla Avrupa pazarında gelenekten geleceğe uzanan başarılı bir faaliyet göstermektedir.

Enka Food olarak; peynir çeşitlerimiz, doğal balımız, kestane şekerimiz ve kestane kebabımızla farklı bir ürün yelpazesine sahibiz.

Kurulduğumuz günden bugüne deneyimimiz ve uluslararası temaslarımız bizi Avrupa piyasasının en güçlüsü yaparken ürünlerimizi hesaplı bir şekilde tüketiciye sunmaktayız. Biz sektörümüzde emin adımlarla ilerlerken kalite standartlarımızı her geçen gün daha da geliştirerek yatırımlarımıza devam etmekteyiz.Enka Food her zaman sağlıklı ve hijyenik üretim koşullarıyla tüketicileri kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturmayı amaç edinmiştir. Prensibimiz, Enka Food ürünleriyle alışkanlık oluşturarak damak tadınızın vazgeçilmezi olmaktır.

Ürünlerimizi daima yeni pazarlara taşıyarak yeni tüketicilerle kaliteden taviz vermeden sürekli büyümeyi hedefliyoruz. Enka Food güçlü satış ağıyla perakende sektörün dışında gıda sanayisine, restoranlara, pastanelere de ürünlerini hesaplı ve kaliteli bir şekilde ulaştırmaktadır.

Ürünlerimizin kalitesine ve müşterilerimizin güvenine büyük önem veriyoruz. Bu nedenle ürünlerimiz alanında uzman olan QSI Enstitü’sü tarafından sürekli kontrol edilirken, HACCP ve ISO standartlarına uygun olarak da üretilmektedir.

Üretimden tüketime ilk günkü tazeliğini koruyan ürünlerimizi denediğinizde siz de farkımızı göreceksiniz. Sizin mutlu olmanız için sağlığınıza önem veriyoruz.


  • bal - svg 3E - bal
  • kestane - svg 3E - kestane
  • - svg 3E - Peynir 1

Alışkanlık sadece bir Enka Food tecrübesiyle başlar. Lezzet ve doğallıkla buluşmaya hazır mısınız?