Titiz kestaneleri yeni reklam filmi : Hımmm

Titiz kestaneleri yeni reklam filmi : Hımmm titiz kestane - svg 3E - Titiz kestaneleri yeni reklam filmi : Hımmm

Yeni reklamımız: Titiz kestaneleri “Hımmm”

Fırında kestane kebap nasıl yapılır, ya da tavada kestane kebap tarifi gibi tariflere artık ihtiyacınız olmadığını biliyor musunuz?

Evet, iddia ediyoruz. Artık kestane kebap yapmak için fazla uğraşmayacaksınız.

Kestane kebabı bir kültür olarak görenler için bunun mümkün olmadığını, abarttığımızı düşünebilirsiniz.

Sobada kestane keyfini yaşadıysak kış aylarında kestane keyfi için sobalı evlerin özlemini duyarız. Enka Food bu özleminizi gidermeye kararlı bir adım attı.

Evet, hikayemiz olmaz denileni yapmak… “Kestane kebabı” pakete koymak…

İçinizde kestane kebap pakete de mi girermiş diyenler olabilir. Bal gibi de girer… Hem de öyle bir girer ki tadımlık alacağınız bir paket Titiz kestane kebabı, neden daha fazla almadım diye en büyük pişmanlığınız olacaktır. Yapmanız gereken çok basit. Titiz Kestane Kebabı almak ve keyfini çıkara çıkara yemek…

Titiz kestane kebabını tattığınızda ürünümüzün doğal olduğu kadar lezzetli olduğunu  da göreceksiniz.

Yeni Reklam filmimiz: “Hımmmm” 

Bu lezzeti herkesin tadabilmesi için Tutus Media’ya yeni bir reklam filmi hazırlattı. Bu reklam filminin markamızın bilinirliğini daha da artacağına inanıyoruz.

Reklam filmimizde Titiz kestanelerini sadece kış aylarında değil her mevsim tadabileceğinizi ayrıca sadece evinizde değil, iş yerinizde, spor yaparken de tüketebileceğinizi göstermeye çalıştık. Titiz kestaneleri doğal olduğu kadar hijyenik ortamlarda hazırlandığı için lezzetinin doyumsuzluğunu sizlere en iyi anlatmak için “Hmmmm” sloganını kullandık.

Şimdi gelelim bu lezzetin sofralara gelene kadar olan zorlu yolculuğuna…

Titiz kestaneleri taşta bayırda yetişen doğanın bizlere hediye ettiği kestane ağaçlarından temin edilir. Doğal ortamlarda mevsiminde toplanan kestanelerimiz dış kabukları atılana kadar üzerlerine yaprak örtülerek kırk gün kadar bekletilir. Sonra dış kabuklarından çıkarılır ve bir müddet nemini alması için kuru ortamlara serilir. Hazır halde olan kestanelerin içindeki yabancı maddeler alınır ve kestaneler boyutlarına göre üçe ayrılır. Titiz kestaneleri en büyük kestanelerle sağlıklı bir şekilde kebap haline getirilir.

Kestane Şekeri!

Kestane şekerini görünce kebap kadar şaşırmamış olabilirsiniz ama Enkafood gençlere ve çocuklara vazgeçemeyeceği bir ürün daha hazırladı. Titiz kestane şekerini kebabımız gibi aç bitir sloganıyla sağlıklı bir şekilde pakete koyduk. Muadiller gibi şeker oranı çok yüksek olmayan Titiz kestane şekeri glikoz kullanılmadan üretilen sağlıklı bir üründür.

Hem kestane kebabımızın hem de kestane şekerimizin reklamını Tutus Media‘ya hazırlatarak ürünlerimizin daha geniş mecralara ulaşacağını düşünüyoruz. Yakında btün Avrupa Türk televizyonlarında reklamlarımızı izleyebilirsiniz.

Titiz kestanelerine ulaşmanın çok kolay olduğunu biliyorsunuz. İster buradan gönül rahatlığıyla sipariş verebileceğiniz gibi Avrupa’daki marketlerden de Titiz Kestanelerini temin edebilirsiniz.